ВСІМ Бізнес-ліга: «Фахівець» і «Ротор» зустрінуться у фіналі

• В турнірі з міні-футболу пройшли півфінальні матчі. У поточному сезоні буде новий чемпіон.
  • За головний трофей позмагаються команди, які вже зустрічалися на груповому етапі.

ВСІМ Бізнес-ліга практично завершилася. Залишилося найголовніше – визначити чемпіона і призерів. За головний трофей посперечаються «Ротор» і «Фахівець». Вони з початку сезону своєю грою доказували, що є головними фаворитами сезону. Хоча вийти до фіналу їм було досить важко.

ЕкоАльт-Адрія – Фахівець – 2:2 (1:3 по пенальті)

Голи: Гончар (16), Миронюк (30) – Овчинніков (17), Сиворог (23)

Післяматчеві пенальті реалізували: Миронюк – Гавага, Палійчук, Овчинніков

Післяматчевий пенальті не реалізував: Коник

Попередження: Миронюк (20) – Присяжнюк (39)

У першому півфіналі зустрілися команди, які в цьому сезоні грали в одній групі. Тоді впевнено переміг «Фахівець». Він був фаворитом пари, та реалізувати свою перевагу в основний час не зміг. «ЕкоАльт-Адрія» змогла нав’язати боротьбу супернику і перевела гру в серію пенальті. «Фахівець» реалізував усі удари з позначки і пропустив лише раз.

Кращий гравець матчу на думку суперника: Віталій Лис (ЕкоАльт-Адрія), Роман Шевчук (Фахівець)

MVP - Павло Овчинніков (Фахівець)

Престиж-Авто – Дантист – 1:5

Голи: Вінницький (24) – Стефанишин (6), Улітін (32,40), Вараниця (36), Мельник (40)

Попередження: Сабадаш (19) – Романюк (15), Розуман (32)

Вилучення: Чернов (5) : -

У матчі за вихід в фінал втішного кубку довгий час рахунок був нічийним. «Дантист» не міг втілити свою перевагу на полі в результат. Все вирішилося в останні чотири хвилини гри. Тоді «Престиж-Авто» пропустив тричі й втратив всі шанси на вихід у фінал.

Кращий гравець матчу на думку суперника: Василь Онищук (Престиж-Авто), Анатолій Стратійчук (Дантист)

MVP - Андрій Улітін (Дантист)

Воля – Ротор – 1:3

Голи: Стець (20) – Паляниця (12), Камінський (34), Шлапак (38)

Попередження: Леонов (40) – Красножон (7)

Сповненим боротьби й інтриги був другий півфінал. Зустрічалися діючий чемпіон і один із фаворитів турніру. У першому таймі команди обмінялися голами і на відпочинок пішли за нічийного рахунку. «Ротор» лише наприкінці гри зміг зломити супротив суперника і здобув путівку у фінал. «Воля» складає свої чемпіонські повноваження.

Кращі гравці матчу на думку суперника: Олександр Леонов(Воля), Борис Рудий (Ротор)

MVP - Борис Рудий (Ротор)

Інтерпродсервіс – БЗЛ-Поділля – 8:3

Голи: Самолига (8, 37), Гарбар (10, 32), Панькевич (20,23,25), Віхренко (26) – Тадля (2), Волошин (3), Сьомін (40)

Попередження: Іщук (23), Самолига (30) : -

«БЗЛ Поділля» вже на 3-ій хвилині вів в рахунку 2:0. Та через кадрові проблеми розвинути успіх чи втримати перевагу не зміг. На перерву команди пішли за рахунку 3:2 на користь «Інтерпродсервісу. В другому таймі номінальні гості провели вдалу стартову п’ятихвилинку і остаточно переломили хід гри на свою користь. У фіналі «Інтерпродсервіс» зустрінеться з «Дантистом».

Кращі гравці матчу на думку суперника: Євген Іщук (Інтерпродсервіс), Юрій Дащук (БЗЛ Поділля)

MVP - Сергій Панькевич (Інтерпродсервіс)

Генеральний партнер:

Ексклюзивний партнер:                                                                                  Партнер