Революція

Сьогодні, 20 лютого, в Україні вшановують пам’ять загиблих під час Революції гідності. До списку Героїв, які віддали життя на Майдані, увійшли жителі і уродженці Хмельницької області. Давайте пригадаємо їхні імена.   

 За ці роки провели понад 300 експертиз, але до суду справу ще не довели.  Наразі одностайної відповіді на питання, хто стріляв та звідки, у слідства немає. За дивних обставин зникли головні докази у справі, але як запевняють правоохоронці, розслідування триває.  

20 лютого українці вшановують пам’ять загиблих Героїв Небесної сотні. У Хмельницькому влаштували Марш Героїв. Вулицями міста пройшлися близько тисячі людей. Майже годину вони йшли від "Ангела Скорботи" до майдану Незалежності. Стільки ж часу пішло на панахиду.

За чотири роки, що минули після штурму СБУ у Хмельницькому, рідні Людмили Шеремет і Дмитра Пагора, досі не дочекалися покарання тих, хто винен у їхній загибелі. У військовій прокуратурі кажуть - розслідування триває. За ці роки допитали понад 100 осіб, зібрали безліч відео і фото матеріалів та провели низку експертиз.  Але до суду справу ще не довели.   

Пройдіть опитування! Чи вважаєте ви, що Революція Гідності за 4 роки досягла своєї мети? Чи є ймовірність повторення Майдану?  Аргументувати свої відповіді можете у коментарів.

Буремні події Революції не могли залишити нікого байдужим. Настроєм пройнялись й українські музиканти. Майдан надихнув їх на створення нових композицій. У День Гідності та Свободи журналісти «ВСІМ» підготували 10 пісень, які пов’язані з Революцією.

З квітами, свічками та слізьми на очах. Хмельничани вкотре зібрались на майдані, аби згадати і вшанувати тих, хто загинув під час кривавих подій Революції Гідності.

Через обрізку дерев, з 9.00 до 16.00 буде перекрито рух транспорту вулицею Чорновола на ділянці від вулиці Красовського до провулку Червонофлотського.

Минулого року всім постраждалим під СБУ хмельничанам, які зверталися до міської та обласної рад, виплатили разову грошову допомогу.

Хмельничани, які постраждали в ході сутичок під СБУ, ніколи не забудуть той день. Від зброї силовиків 19 лютого постраждали шестеро хмельничан, двоє померли. Люди витратили десятки тисяч гривень на лікування. Наслідки травм плачевні - Олександру Козловському ампутували ногу, а Микола Гуменюк втратив око.

keyboard_arrow_up