Інспекторським складом Хмельницькрибоохорони виявлені факти незаконного продажу риби
12 вересня 2017
57 переглядів
Читач написав на сайт: 08 - 12 вересня  2017 року інспекторським складом Хмельницькрибоохорони із залученням працівників патрульної поліції м.Хмельницького було проведено рибоохоронні рейди на продовольчих та  стихійних ринках м.Хмельницького щодо виявлення та попередження в подальшому порушень порядку придбання та збуту водних біоресурсів. В ході яких було виявлено 4 порушення реалізації риби без належних на те документів, виявлено 39 кг риби.
Читач написав на сайт:

Працівниками Хмельницькрибоохорони проводиться робота не лише з протидії  протизаконного вилову водних біоресурсів на водоймах, а й торгівлі ними на ринках Хмельницької області.

Взагалом, з 08 - 12 вересня  2017 року інспекторським складом Хмельницькрибоохорони із залученням працівників патрульної поліції м.Хмельницького було проведено рибоохоронні рейди на продовольчих та  стихійних ринках м.Хмельницького щодо виявлення та попередження в подальшому порушень порядку придбання та збуту водних біоресурсів. В ході яких було виявлено 4 порушення реалізації риби без належних на те документів, виявлено 39 кг риби. Відносно порушників було складено  протоколи про адміністративні правопорушення за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП

Складені працівниками Управління адміністративні матеріали  будуть направлені до суду для прийняття рішення.

 

Купуючи рибу на стихійних ринках потрібно знати, що продавці мають право продавати її лише після проведення лабораторних аналізів і отримання ветеринарного документу щодо її придатності. У реалізаторів риби також повинна бути накладна, в якій зазначено, де придбано рибу. Але, на жаль, часто торговці рибою, особливо на стихійних ринках, ці вимоги ігнорують.

Зазвичай риба невідомого походження, без документів, є браконьєрським уловом і не завжди придатної якості.

Для попередження незаконного продажу риби, інспекторами Хмельницькрибоохорони , постійно проводяться рейди по ринках області. Тому, звертаємось до продавців риби: для упередження конфліктів, завжди майте при собі всі необхідні документи, які засвідчують законність походження вашого товару. Хмельницькрибоохорона закликає громадян не підтримувати браконьєрів, купуючи у них рибу невідомого походження та невстановленої якості!

Читають зараз: 1
(0)
Коментарі
img

Читайте також "Від Читачів"
Найчастіше коментують
Найчастіше читають
Блоги