42 рибоохоронних рейди
08 вересня 2017
76 переглядів
Читач написав на сайт:

Інспекторським складом Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Хмельницькій області в серпні 2017 року було проведено 42 рибоохоронних рейди, під час яких виявлено 33 факти порушень природоохоронного законодавства

Читач написав на сайт:

Інспекторським складом  Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Хмельницькій області в серпні 2017 року було проведено 42 рибоохоронних рейди, під час яких виявлено 33 факти порушень природоохоронного законодавства, з них:

  • 13 грубих порушень правил рибальства, пов’язаних із застосуваннях заборонених знарядь лову;
  • 11 порушень любительського лову;
  • 2 порушення порядку придбання та збуту водних біоресурсів.
  • складено 7 актів вилучення безхазяйного майна.

Так, за минулий місяць, порушниками були заподіяні збитки рибному господарству України внаслідок браконьєрського вилову на загальну суму в розмірі 6758 грн.

В порушників було затримано  49 кг риби та  вилучено 11 заборонених знарядь лову, 24 заборонених знарядь лову було вилучено по без господарських актах.

 

Хмельницькрибоохорона закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись встановлених правил рибальства і збуту водних біоресурсів. У разі виявлення порушення, просимо повідомляти на «гарячу» лінію Хмельницькрибоохорони - (0382)65-82-03 або  на всеукраїнську безкоштовну «гарячу» лінію: 0-800-50-52-50.

Читають зараз: 1
(0)
Коментарі
img

Читайте також "Від Читачів"
Найчастіше коментують
Найчастіше читають
Блоги